soccer1
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
soccer1

Fotbal un forum pentru toti iubitori ai sportului romanesc
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Conducerea lui Dinamo

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
edy dinamo
Antrenor
Antrenor
edy dinamo


Mesaje : 105
Data de înscriere : 08/03/2008

Conducerea lui Dinamo Empty
MesajSubiect: Conducerea lui Dinamo   Conducerea lui Dinamo Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 11:46 am

Ce parere aveti despre Conducerea lui Dinamo?Principalii actionari ai echipei sunt Badea,Borcea si Turcu
Sus In jos
Cfr

Cfr


Mesaje : 25
Data de înscriere : 08/03/2008

Conducerea lui Dinamo Empty
MesajSubiect: nu e buna de nimic   Conducerea lui Dinamo Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 9:19 pm

nu mi se pare cine stie ce conducere,actionarii vor prea repede rezultate,si cred ca cauza prinicipala pentru care dinamo e pe 6 este ca a schimbat multi antrenori(rednic,zenga,talnar)
Sus In jos
Mikasha
Patron
Patron
Mikasha


Mesaje : 112
Data de înscriere : 07/03/2008

Conducerea lui Dinamo Empty
MesajSubiect: Re: Conducerea lui Dinamo   Conducerea lui Dinamo Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 9:48 pm

da
Sus In jos
https://soccer1.forumgratuit.ro
georeddog




Mesaje : 15
Data de înscriere : 08/03/2008

Conducerea lui Dinamo Empty
MesajSubiect: Re: Conducerea lui Dinamo   Conducerea lui Dinamo Icon_minitimeLun Mar 10, 2008 9:36 pm

sunt PRAFI , de bagat bani nu am ce zice , baga , dar dau multi pentru jucatori de nimic , nu stiu sa ce sa faca cu banii , lui galiquio ala sau cum s-o scrie ii da 110 000 si lui Pulhac in jur de 30 000 , ia combarati si valoarea Mad Mad sa nu mai vorbim de toti jucatorii adusi : Galiquio asta , Todorosky ( are viteza si tehnica , dar nu stie sa centreze deloc ) , Torje e bunicel , dar sa dai 2 milioane pentru 50% din el e o prostie , Miranda in amicale a fost bunicel , cu Faru nu l-am prea vazut , Pekarici ala mi-a placut a jucat bine , altii sa mai vedem Goian , Nastase , Smirnovs jucatori mult sub juniorii nostri , Stoican nu am ce zice are valoare dar nu mai poate nimic , trebuie vandut , si mai au o problema , nu pot tine jucatorii buni din strainatate ex jucatori valorosi ca Zecalanga si Fernandes au plecat si nu mai vor sa auda de noi .

CONDUCATORII AR TREBUI SA PUNA BANI SI ATAT CA LA CLUBURILE MARI , SA ADUCA OAMENI COMPETENTI SA SE OCUPE DE TRANSFERURI

PS : DE TEREN CE SE AUDE , AMARATUL ALA DE TURCU ZICEA CA VA FI GATA IN JUR 2 ANI
Sus In jos
Continut sponsorizat





Conducerea lui Dinamo Empty
MesajSubiect: Re: Conducerea lui Dinamo   Conducerea lui Dinamo Icon_minitime

Sus In jos
 
Conducerea lui Dinamo
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mai are Dinamo sanse la locul 2?
» Fostii mari jucatori ai lui Dinamo
» Jucatori lui Dinamo
» Dinamo - meciuri
» Alege tu primul 11 al lui Dinamo

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
soccer1 :: Primele 5 echipe de mari valori :: Dinamo Bucuresti-
Mergi direct la: