soccer1
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
soccer1

Fotbal un forum pentru toti iubitori ai sportului romanesc
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Va ajunge Steaua In champions league?

In jos 
3 participan?i

V-a ajunge Steaua In champiosn lague
1.da
Va ajunge Steaua In champions league? Vote_lcap33%Va ajunge Steaua In champions league? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
2.nu
Va ajunge Steaua In champions league? Vote_lcap67%Va ajunge Steaua In champions league? Vote_rcap
 67% [ 2 ]
3.nustiu
Va ajunge Steaua In champions league? Vote_lcap0%Va ajunge Steaua In champions league? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 3
 

AutorMesaj
Mikasha
Patron
Patron
Mikasha


Mesaje : 112
Data de înscriere : 07/03/2008

Va ajunge Steaua In champions league? Empty
MesajSubiect: Va ajunge Steaua In champions league?   Va ajunge Steaua In champions league? Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 12:23 pm

Credeti ca steaua va ajunge in champiosn lague?
Sus In jos
https://soccer1.forumgratuit.ro
edy dinamo
Antrenor
Antrenor
edy dinamo


Mesaje : 105
Data de înscriere : 08/03/2008

Va ajunge Steaua In champions league? Empty
MesajSubiect: sadhasidauidhyuasisa   Va ajunge Steaua In champions league? Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 12:27 pm

A invins CFR,si s-a apropiat la 3 puncte de locurile din Champions League.Are sanse,dar nu trebuie sa faca pasi gresiti cu echipele mici,si trebuie sa invinga Dinamo si Rapid,cu care se bate pentru locul 2.
Sus In jos
Mikasha
Patron
Patron
Mikasha


Mesaje : 112
Data de înscriere : 07/03/2008

Va ajunge Steaua In champions league? Empty
MesajSubiect: Re: Va ajunge Steaua In champions league?   Va ajunge Steaua In champions league? Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 12:40 pm

Nu ne vom face grija dee rapid mai de graba cu dinamo,dinamo este o echipa de valuare
Sus In jos
https://soccer1.forumgratuit.ro
Cfr

Cfr


Mesaje : 25
Data de înscriere : 08/03/2008

Va ajunge Steaua In champions league? Empty
MesajSubiect: nu cred ca va ajunge   Va ajunge Steaua In champions league? Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 12:42 pm

Eu nu cred ca va ajunge in Champions League.Acum era la 11 puncte in spatele CFR-ului daca nu era ajutata de arbitri in meciul cu cfr.parerea mea ca pe primul loc va fi cfr,iar pe al doilea rapid
Sus In jos
Mikasha
Patron
Patron
Mikasha


Mesaje : 112
Data de înscriere : 07/03/2008

Va ajunge Steaua In champions league? Empty
MesajSubiect: Re: Va ajunge Steaua In champions league?   Va ajunge Steaua In champions league? Icon_minitimeSam Mar 08, 2008 12:43 pm

Arbitru a gresit la un penalti a fost clar dar la al 2 lea na fost amice sa vazut clar cand a sterpelit minge cu piciorul na fost ..Deci Eu zic ca va ajunge pe locul 2 daca va bate pe dinamo so rapid
Sus In jos
https://soccer1.forumgratuit.ro
Mikasha
Patron
Patron
Mikasha


Mesaje : 112
Data de înscriere : 07/03/2008

Va ajunge Steaua In champions league? Empty
MesajSubiect: Re: Va ajunge Steaua In champions league?   Va ajunge Steaua In champions league? Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 3:44 pm

V-a asigur ca daca Steaua bate Dinamo Si Rapidu Are sanse de locul 2 100%100
Sus In jos
https://soccer1.forumgratuit.ro
edy dinamo
Antrenor
Antrenor
edy dinamo


Mesaje : 105
Data de înscriere : 08/03/2008

Va ajunge Steaua In champions league? Empty
MesajSubiect: nu cred ca vabate si dinamo si rapid   Va ajunge Steaua In champions league? Icon_minitimeDum Mar 09, 2008 4:18 pm

Va juca si cu dinamo si cu rapid in deplasare,deci vor avea 2 meciuri foarte grele.nu cred ca le va bate pe amandoua.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Va ajunge Steaua In champions league? Empty
MesajSubiect: Re: Va ajunge Steaua In champions league?   Va ajunge Steaua In champions league? Icon_minitime

Sus In jos
 
Va ajunge Steaua In champions league?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» are steaua sansa sa ajunga in champions league anu asta?
» Steaua - meciuri
» credeti ca steaua ia campionatul
» Filmulete Steaua Comedi
» Pe ce loc se va clasa Steaua la finalul campionatului?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
soccer1 :: Primele 5 echipe de mari valori :: SteauA Bucuresti-
Mergi direct la: